Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalliAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yaphttps://2img.net/r/ihimizer/img105/5715/chatzh3.jpg

Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı

YazarMesaj
Vista
Administratör
Administratör
Vista

Erkek
Tavsiye eden : Vista
Ülke : Adı Tam Olarak Belli Deil

Çekicilik
Canlılık:
Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Left_bar_bleue1000/1000Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Çekicilik:
Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Left_bar_bleue1000/1000Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Tecrübe:
Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Left_bar_bleue100/100Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Empty_bar_bleue  (100/100)

Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Empty
MesajKonu: Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı   Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 10:48 am

Photo Collage Studio Pro 2.5.0

Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı Banner_easter1Tanıtım:

Fotoğrafçıların büyük çoğunluğunun kullandığı basit arayüzlü ve kaliteli bir program. Photo Collage içerisinde birçok kalıp barındırıyor. Ayrıca programla kendinizde hayal gücünüzü kullanarak mask'lar tasarlayıp kullanabilirsiniz. Hazırladığınız çalışmaları isterseniz(Jpeg, Bmp, gif v.b) formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Wondershare Photo Collage Studio is a digital photo collage utility that assembles favorite photos into an artistic compilation. With Photo Collage Studio, you can make great photo collages, either quickly and easily - with photo frames and special mask effect, or creatively - with rich Cliparts and Wordarts to choose from. And each masterpiece can printed over and over again.

Edit and Optimize
Powerful image editing ability, including Crop, Flip and Rotation, Gray and Negative, Shadow, Filter; Simply and quickly drag and drop the frame or mask effect to your picture, which will turn your regular digital photos into personalized works of art in seconds.

Get Creative
Hundreds of animated/static clipart images are included to spice up any project. You can also adjust the picture size and opacity to get the best look. Add text or Wordart that stay with the collage and input your funny words, catch phrases or personal sentiments.

Publish and Share
With Photo Collage Software You can:
1.Save as a graphic image
2.Save as a personalised wallpaper
3.Send photo collage via email that they are a joy to receive.
4.Print your collage at virtually any size
and more....

Homepage -
http://www.photo-collage-software.com/index.html

alıntıdır

Size: 14.83 MB

Download Full
https://vista.yetkinforum.com

Photo Collage Studio Pro 2.5.0 (bu da benim tavsiyem meraklı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-